Погода: 20°C

Субота, 04 грудня 2021 20:04 Прочитано 5788 разів

Анжела Макеєва очолила ірпінський осередок «Зе!Молодіжки»

Автор

Секретарка Ірпінської міської ради Анжела Макеєва очолила в Ірпені осередок «Зе!Молодіжки» – молодіжного крила партії «Слуга Народу». Про це інформує фейсбук-сторінка «Зе!Молодіжка Київщина».

«Друзі, знайомимо вас із лідеркою “Зе!Молодіжка Ірпінь”. Макеєва Анжела підтримує молодь та готова допомагати у втіленні соціальних проєктів на Київщині!» – зазначається в повідомленні.

На посаду голови осередку Макеєву рекомендували народні депутати України – лідер всеукраїнської «Зе!Молодіжки» Олександр Санченко та представник«Слуги народу» в Київській області Андрій Клочко.

Нагадаємо, Анжела Макеєва – чемпіонка Європи та світу з тхеквондо, голова відокремленого підрозділу Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України в Київській області. У 2016–2019 рр. була директоркою ірпінського стадіону «Чемпіон». На місцевих виборах у жовтні 2020 р. обрана депутаткою Ірпінської міської ради від партії «Слуга народу», з 27 листопада 2020 р. – секретарка міськради.

Джерело: itvua.tvBLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 5788 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту