Погода: 30°C

Понеділок, 04 квітня 2022 12:40 Прочитано 2200 разів

Користь вітаміну С

Автор
Користь вітаміну С

Коли настає осінь, у більшості людей відзначається нестача вітамінів. Особливо актуально це стосовно вітаміну С. Його ще називають аскорбіновою кислотою. Цей елемент не синтезується організмом, тому залишається одержувати його лише ззовні. Ідеальний варіант – разом із їжею. Купити вітамін С для своєї сім'ї можна на сайті витамин с.Як правильно вживати

Вітамін С здатний знищуватись, коли на нього впливає світло, вода, кисень, високі показники температури. Якщо вам необхідно отримати ту кількість вітаміну, яку необхідно організму, тоді варто вживати в їжу продукти, що пройшли мінімальну обробку. Згідно з твердженнями дієтологів, найкраще їсти фрукти та овочі у свіжому вигляді. Салати з них не варто нарізати. Краще подавати на стіл продукти так, як вони продаються (тільки помити).
Вітамін С відмінно залишається активним і зберігає власні якості під час заморожування. Фрукти та овочі у замороженому вигляді – непоганий варіант. Але цю їжу потрібно розморожувати виключно перед тим, як вживати.

Як впливає вітамін С на організм

Цей вітамін вважається однією з основних речовин, що дозволяють організму правильно та повноцінно працювати. Варто пам'ятати про головну користь, яку приносить нам аскорбінова кислота:
• сприяє синтезу інтерферону, здатного протистояти мікробам, вірусам;
• посилює імунну систему;
• робить судини, капіляри еластичнішими;
• значно прискорює процес регенерації;
• запускає дію ферментів, що сприяють травленню;
• виробляє колаген, на якому ґрунтується сполучна тканина;
• спалює зайвий жир;
• приводить у норму процеси з окислення та відновлення;
• захищає від вільних радикалів, які можуть руйнувати.


Згідно з твердженнями американських учених, завдяки вітаміну С працюють нервові клітини. Аскорбінова кислота забезпечує людині чудовий настрій, відчуття бадьорості. Вона не дає сумувати, впадати в депресію, захищає від стресу та його наслідків. Особливо важливий і необхідний цей вітамін для дітей (оскільки вони ростуть організм), вагітних жінок (покращується настрій, легше протікає період вагітності, самі пологи).
Крім того, вітамін С навіть використовується у косметології. Він робить шкіру світлішою, прибирає пігментні плями. Часто звичайна аскорбінова кислота є одним із головних складових засобів для омолоджування. Вона допомагає захистити шкіру після дії сонця і робить її більш пружною.

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2200 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту