Погода: 20°C

Понеділок, 20 грудня 2021 08:59 Прочитано 3050 разів

Ірпінський блогер Ігор Бубнов та школа мистецтв Hurgri Art School отримали відзнаку "ТОП 100"

Автор


Одразу 2 нових номінанта премії "ТОП 100" з Ірпеня отримали по відзнаці від проєкту. Номінантами стали ірпінський фітнес блогер Ігор Бубнов, який відомий своєю участю у проєкті СТБ "АЛЬФА ТАТО" та активністю у соц.мережі, та директорка і викладачка школи мистецтв Hurgri Art School Євгенія Харгрі.ТОП 100 блогерів України
ТОП 100 блогерів України Ігор Бубнов

 

Про нагородження Бубнова була новина на офіційному сайті премії ТОП 100. Блогер Ігор Бубнову має понад 30 000 підписників, активне пропагандує здоровий образ життя, веде прямі ефіри та проводить особисті тренування в спортзалі в м.Ірпінь. Тому від журналу "ТОП 100" отримав відзнаку "ТОП 100 найкращих блогерів", це перша відзнака такого зразка від журналу "ТОП 100". Підписатись на Бубнова можна за посиланням: https://www.instagram.com/buba_fanat/

https://www.youtube.com/watch?v=a30Si0oFgTM&t=13s

 Hurgri Art School - найкращі фірми

 Hurgri Art School найкращі фірми Києва
Школа мистецтв Hurgri Art School отримала відзнаку, як найкращий дитячий освітній центр. Школа мистецтв Hurgri Art School відома за межами Ірпеня, тут навчаються не тільки діти, але й дорослі, активно проводяться і інші освітні та культурні заходи. Школа має десятки нагород та подяк, а відзнака "ТОП 100" стане прикрасою цієї школи. Загальна кількість оцінок на Гугл Мапс понад 51, а загальний рейтинг 4.9, зі всіх відгуків є лише один негативний відгук, але є сумніви, що то реально клієнт цієї школи. 
https://youtu.be/YuIcryfjHMs

Досягти такого рівня школа змогла завдяки Євгенії Харгві та її талантам. Тому ще раз вітаємо переможців. 
Контакти: вул. Гагаріна, 1а, 4 поверх, 098 101 6622

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3050 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту