Погода: 22°C

Середа, 08 грудня 2021 13:26 Прочитано 1614 разів

Король Петро Петрович

Автор

Депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові обличчя», наглядач кладовища

Дата та місце народження 27 травня 1986 року

Політична кар’єра

На виборах у 2015 році балотувався від партії “УКРОП” та отримав мандат в Ірпінській міській раді. На момент балотування працював наглядачем ірпінського кладовища.

Доходи та майно

В декларації за 2018 рік вказано 4 земельні ділянки, одна квартира та один будинок, 2 об’єкти незавершеного будівництва, заощадження та активи – 89 тисяч доларів та понад 1 мільйон гривень. Доходу Король задекларував на понад 900 тисяч гривень.

Король вказує у своїх деклараціях всіх членів своєї родини, включаючи навіть братів та діда. Відповідно, в декларації мали бути вказані доходи усіх членів родини. Але доходи депутат декларує лише свої та дружини.

В 2019 році придбав дві автівки загальною оціночною вартістю в майже мільйон гривень. 

Зв’язки

Батько Петра Короля – Петро Король старший володіє бізнесом з надання ритуальних послуг “Пам’ять King” та вважається монополістом в Ірпені.За неофіційними даними Петро Король молодний бере безпосередню участь у веденні цього бізнесу. За допомогою зв’язків в міській владі, а також поліції та лікарні Королі роками надають послуги без відповідних документів, а зі своїми конкурентами влаштовують розбірки зі зброєю, як це було в 2019 році. 

Хоч Король входить до партії “УКРОП”, та голосує на сесіях в унісон з партією “Нові обличчя”. 

Скандали



Наприкінці 2018-го року проголосував за зміну цільового призначення ділянок на заплаві річки Ірпінь і розпочав там масштабне незаконне будівництво ЖК “Синергія Сіті”, що наразі знаходиться під арештом.

Голосував за нищівний Генплан наприкінці 2018 року, що незаконно розширив межі Ірпеня та дозволив нищівну забудову зелених зон. 

Брав участь у “сходці” ірпінських чиновників-корупціонерів з ексмером Володимиром Карплюком у Варшаві влітку 2019 року.

У 2018 році разом зі ще одним депутатом ІМР  Ігорем Оверко розкидали дітям подарунки зі своїм ім’ям, перетворивши дитяче свято на власний піар. Це був лише один з багатьох випадків, коли депутати з “Нових облич” використовували дітей заради піару.

З порушеннями встановив у 2018-му кав’ярню на автобусній зупинці біля парку Стельмаха та пізніше намагався незаконно прилаштувати до неї літню терасу.

В квітні 2019 року стало відомо, що приміщення комунального моргу передають в оренду ФОПу Петра Короля старшого. 

Перед новорічно-різдвяними святами в грудні 2019 року влаштували в ірпінській школі №17 вечорниці для людей похилого віку, які включали і розпивання спиртних напоїв. В той самий час в школі тривало навчання. 

У 2019 його батько розбив новеньку іномарку, потрапивши в ДТП через водіння в нетверезому стані

Прочитано 1614 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту