Погода: 25°C

П'ятниця, 11 грудня 2020 10:09 Прочитано 1934 разів

Сокотюк Олена Анатоліївна

Автор

Громадянка України, народилася 01.12.1982 р., освіта вища, Товариство з додатковою відповідальністю "Альянс Україна", Керівник напрямку по роботі з мультиагентами Відділ по роботі з посередниками Департаменту продажів, місце проживання: смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл. 

Боролася з переведенням музичної школи на самоокупність, що в перспективі призвело б до закриття школи. В результаті вдалося досягти встановлення посильного для батьків рівня оплати, змусити Коцюбинську та Ірпінську владу знайти кошти для фінансування школи з місцевих бюджетів, а не перекладати фінансовий тягар в повному обсязі на батьків талановитих дітей селища,” – говорить Сокотюк.

Музична школа в Коцюбинському не має настроювача піаніно. Цю послугу завжди оплачували батьки. Через моє доручення виборця до Ірпінської міськради, в підпорядкуванні якої на сьогодні є заклад, вдалося отримати можливість запрошувати настроювача з Ірпінської музичної школи безкоштовно. Із небайдужими мешканцями селища вже 4 роки як відвідую толоки в Нацпарку та намагаюсь залучити до цього процесу інших мешканців”, – додає кандидатка.

Прочитано 1934 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту