Погода: 20°C

П'ятниця, 11 грудня 2020 09:46 Прочитано 1682 разів

Рожанський Ігор В'ячеславович

Автор

Громадянин України, народився 07.12.1975 р., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "ВП "Укркабель", Інженер з охорони праці, місце проживання: смт Коцюбинське, Київська обл. 

Ігор Рожанський – чинний депутат Коцюбинської селищної ради. Був обраний вперше депутатом 2010 року від Партії регіонів. Підтримував дерибан Біличанського лісу у поіменному голосуванні, відхиливши протести прокурора, і не виступав проти примусового приєднання Коцюбинського до Ірпеня.  Входив до групи “Спільна мета”, яка мала на чолі з Євстєфєєвим реалізовувати дерибан рекреаційної зони. Входив під час головування садовського до комісії ЖКГ і несе відповідальність за те, який стан комунального господарства та техніки мало і має селище станом на зараз, бо у всіх каденціях входив до депутатської більшості. Зокрема, Садовському за те, що каналізація в приватному секторі була прокладена неналежним чином, вручили підозру, і комісія з питань ЖКГ мала б цей процес контролювати і інформувати громаду.

Коли під час парламентської кампанії у селище відкривати озеро приїхав ексрегіонал Петро Мельник – соратник Рожанського, політик замовчав і не сказав односельцям, що в озері не можна купатися. СЕС на той час виявило, що в озері є кишкова паличка. Це замовчувалося для виборчої картинки Петра Мельника.

Під час розгону студентів на майдані у 2013 році не виступив із заявою. У 2015 році він балотувався від партії “Нові обличчя”. Брав участь у перевороті влади в селищі й підтримувався самопроголошених Главацьку, Єрменка, Даніша. На зборах будинку Пономарьова 2/2 переконував, що ОСББ це шахраї і їм гроші за опалення платити не треба. Згодом в будинку виникли проблеми з опаленням, про що писала Наталія Коломієць. Не відвідував сесії ради, блокував господарське життя селища і свідомо не приходив на бюджетну сесію. Окрім того, голосував проти того, аби з членами виборчої комісії розрахувалися за їхню роботу. У категоричній формі відмовив депутатці Олександрі Куцан підписати звернення щодо відновлення стаціонару на Лісовій.

Прочитано 1682 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту