Погода: 28°C

П'ятниця, 11 грудня 2020 09:30 Прочитано 1901 разів

Пилипенко Наталка Михайлівна

Автор

Громадянка України, народилася 09.09.1972 р., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Сітал Гласс", Головний бухгалтер, місце проживання: смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл. 

Я організовую допомогу продуктами харчування ветеранам і одиноким пенсіонерам нашого Ірпінського регіону в рамках соціальної програми Ірпінського товариства Червоного хреста. Окрім цього є співорганізатором свята до Дня захисту дітей, також проводжу лекції та допомагаю з організацією в селищі форуму щодо особливостей створення ОСББ. Основною мотивацією балотуватися у депутати особисто для мене є необхідність закінчити розпочате, а саме домогтися державної допомоги для проведення підсилення конструкції фундаменту будинку на моєму окрузі, який знаходиться в незадовільному стані, непридатному для нормальної експлуатації (3-я категорія технічного стану). Це можливо буде зробити лише за умови проведення інженерно-геологічних вишукувань. На моє депутатське звернення був зроблений депутатський запит до Ірпінської міської ради щодо проведення державної експертизи, яка буде зроблена найближчим часом,” – зазначає Пилипенко.

В селищі багато таких проблемних будинків й потрібно вирішувати питання на рівні не лише місцевого самоврядування, але й залучати міські й обласні ради. У зв’язку з тим, що у мене є економічні компетенції, то у селищній раді планую очолити бюджетну комісію,” – резюмує депутатка 7 скликання.

Прочитано 1901 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту