Погода: 23°C

Понеділок, 07 грудня 2020 13:10 Прочитано 3275 разів

Морозова Алевтина Володимирівна

Автор

Морозова Алевтина Володимирівна, кандидат в депутати до Бучанської міської ради від Політичної партії «Сила і Честь». Округ №4 

Вік: 32 роки

Досвід роботи:

- генеральний продюсер телепроектів на телеканалі «Наш»

- переможець в номінації на церемонії NOVOMEDIA AWARDS «За популяризація загальнолюдських цінностей серед українського телебачення»

- генеральний директор ТОВ «ЗЛАТО СКІФІВ»

- заступник генерального директора телеканалу «Нове місто».

Ініціатор благодійних проектів та керівник проектів, спрямованих на підтримку освіти, молоді та розвиток навчальних та спортивних закладів. Керівник проектів із розвитку туризму м.Києва та Київської області.

Має досвід роботи в місцевому самоврядуванні. Із 2010 по 2014 роки - депутат місцевої ради, голова комісії у справах сім'ї, молоді,освіти і спорту.

Освіта: Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра політичного менеджменту та парламентаризму.

Прочитано 3275 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту