Погода: 20°C

Неділя, 13 грудня 2020 14:34 Прочитано 2676 разів

Городок Яна Володимирівна

Автор

Народилась 4 червня 1994 року, в с.Омбиш Чернігівської областіНавчалася в Університеті фіскальної служби України та вивчала публічне управління і адміністрування у Національна академія державного управління при Президентові України

Працює адвокатом, зараз,  серед авторського колективу законодавчої ініціативи змін Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо надання відповідей на запити № 3660.

Член Ради адвокатів Київської області, ексочільниця і член  громадської організації “Об’єднання громадян “Центр протидії корупції”. 

У 2015 – 2016 році виграла конкурс програми стажування у Верховній Раді України. Брала участь у роботі по вдосконаленню діяльності виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Наразі,  депутатка від партії “Слуга народу” 8 скликання у Ірпінській міськраді, обрана головою комісії  з питань архітектури та капітального будівництва.

Прочитано 2676 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту