Погода: 21°C

Неділя, 13 грудня 2020 14:30 Прочитано 2579 разів

Міронішена Зоряна Анатоліївна

Автор

Народилась 18 січня 1993 року, в с.Пісників Млинівський р-н, Хмельницької області.Здобула вищу освіту на факультеті “фінанси та кредит” у Національному університеті державної податкової служби України

Директор Регіонального медійного агентства, у минулому  Головний редактор у  газеті “Ірпінський вісник”.

Керівник та засновник  приватного підприємства “МЕДІА-ЦЕНТР “ДІЄСЛОВО” та ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РОЗВИТОК МІСТА”,  газет “Твоя Київщина” і “Спортивний вісник Київщини”. 

Депутатка  Ірпінської міської ради від “Слуг народу”. Наразі, обрана до  комісії з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення при міськраді.

Прочитано 2579 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту