Погода: 21°C

Субота, 04 грудня 2021 22:24 Прочитано 538 разів

ЗМІ: Ірпінський депутат Іздебська передала до ДБР записи розмов з колегами по міськраді

Автор

Депутат Ірпінської міськради (“Європейська Солідарність”) Наталія Іздебська передала до Державного бюро розслідувань аудіо та відеозаписи розмов з керівником фракції “Батьківщина” Олександром Пікуліком, мером Ірпеня Олександром Маркушиним та головою партії “Нові особи” Карплюком. Про це повідомило джерело у правоохоронних органах.

Цю інформацію також підтверджують у близькому оточенні Наталії Іздебської.

“Депутат Іздебська постійно записувала розмови із головою фракції “Батьківщина” Пікуліком. Справа в тому, що Пікулік неодноразово передавав Іздебській “заробітну плату” в “конверті” за голосування на користь стройбізнесу, це якраз забудова приватного сектору в Ірпені. При цьому Іздебська вела паралельні переговори з Маркушиним та Карплюком. Від Маркушина Іздебська вимагає призначити її заступником мера з гуманітарних питань, але так і не дочекалася цього. А від Пікуліка вона потребувала збільшення зарплати. Мовляв, треба годувати ще одного депутата із фракції ЄС Тимура Нагалевського. Згодом усі три місцеві політики не змогли повною мірою задовольнити апетити Іздебської і вона передала записи розмов правоохоронцям”, – повідомило джерело в оточенні депутата Наталії Іздебської.

Як відомо, Наталія Іздебська з “ЄС” голосувала за питання на користь групи будівельних компаній депутатів від “Батьківщини”.

Джерело: АнтикорBLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 538 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту