Погода: 22°C

Беззаконня (440)

В Ірпені окупанти розстріляли портрети українських воїнів на Алеї Героїв АТО. Про це повідомила народна депутатка України Вікторія Сюмар на сторінці у Facebook – відео.


 

У Бучанському районі викрили схему організовану забудовниками, жервами яких стало понад 50 українців за останій рік.


Депутат Ірпінської міськради (“Європейська Солідарність”) Наталія Іздебська передала до Державного бюро розслідувань аудіо та відеозаписи розмов з керівником фракції “Батьківщина” Олександром Пікуліком, мером Ірпеня Олександром Маркушиним та головою партії “Нові особи” Карплюком. Про це повідомило джерело у правоохоронних органах.

Цю інформацію також підтверджують у близькому оточенні Наталії Іздебської.

“Депутат Іздебська постійно записувала розмови із головою фракції “Батьківщина” Пікуліком. Справа в тому, що Пікулік неодноразово передавав Іздебській “заробітну плату” в “конверті” за голосування на користь стройбізнесу, це якраз забудова приватного сектору в Ірпені. При цьому Іздебська вела паралельні переговори з Маркушиним та Карплюком. Від Маркушина Іздебська вимагає призначити її заступником мера з гуманітарних питань, але так і не дочекалася цього. А від Пікуліка вона потребувала збільшення зарплати. Мовляв, треба годувати ще одного депутата із фракції ЄС Тимура Нагалевського. Згодом усі три місцеві політики не змогли повною мірою задовольнити апетити Іздебської і вона передала записи розмов правоохоронцям”, – повідомило джерело в оточенні депутата Наталії Іздебської.

Як відомо, Наталія Іздебська з “ЄС” голосувала за питання на користь групи будівельних компаній депутатів від “Батьківщини”.

Джерело: Антикор


4 листопада у соц.мережах писали, що в парке Незнайко знайдене тіло чоловіка, більше інформації не було. Але 8 грудня Бучанське районне управляння поліції в Київської області опублікувало фото та інформацію про цей випадок. 


Депутат Ігор Колтунов повідомив, що 27 жовтня муніципальна варта скоїла напад на журналіста Аркадія Савченко прямо в будівлі мерії міста. Працівники мун.варти силою виштовхали журналіста та застосувала сльозогінний газ, в результаті чого журналіст був госпіталізований. 


Вбив матір через гроші: правоохоронці затримали зловмисника в місті Ірпені
46-річний мешканець Ірпеня прийшов до матері та вимагав гроші. Жінка відмовила йому, після чого ображений син почав душити матір та наніс численні удари по голові.

Організаторкою «бізнесу» виявилась 24-річна жінка, яка створила «фірму» з надання послуг сексуального характеру. Щоденний грошовий дохід у даному закладі становив близько 5000-7000 гривень.

16 жовтня користувач ФБ Medvedko Andrii написав пост, де розповів про напад на українського захисника Павло Поліщука, яке здійснили громадяни ромської національності ввечері 15 жовтня, як пише Андрій, зробили це без приводу - за для розваги. Один з нападників виявився "син барона". А після приїду самого "барона" під відділ поліції нападників відпустили. З приводу цього нападу завтра у неділю буде зустріч небайдужих. 


В телеграм канале "Это Ирпень, Гриша" опубликовали историю о неадекватном поведении водителя маршрутки №420. Мы еще не смогли проверить правдоподобность этого факта и ищем подтверждение или опровержении истории. 
«Здравствуйте хочу сообщить о неадекватном водителе маршрутки 420 в Ирпене
Эта история произошла с моей сестрой 26.09.2021 около 22:30 - 23:00


Сторінка 1 із 32

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту