Погода: 21°C

П'ятниця, 04 грудня 2020 14:15 Прочитано 5546 разів

Федорук Анатолій Петрович

Автор

Федорук Анатолій Петрович — міський голова міста Буча Київської області з 7 квітня 1998 року. 

Народився Анатолій Петрович 10 травня 1972 р. село Велика Медведівка Красилівського району Хмельницької області

Освіта

Навчався в Українському державному педагогічному університеті (1992р.-1997р.), отримав диплом про вищу освіту за спеціальністю «Всесвітня історія» за кваліфікацією вчитель історії. У 2011р. закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Управління суспільним розвитком» та здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Ексрегіонал, який незмінно очолює Бучу з 1998 до 2020 року. Генпрокуратура звинувачує його у незаконному розподілі землі. Суд обирав  Федоруку запобіжний захід – домашній арешт, але згодом політик повернувся до виконання обов’язків мера міста, а судові засідання відтерміновуються.

У жовтні 2020-го обраний Бучанським міським головою від партії “Слуга народу”.

У липні 2020 року Федорука представили як потенційного кандидата в мери Бучі, якого може підтримати партія “Слуга народу”. Під час заходу частина присутніх висловила своє невдоволення і звинувачувала Федорука у розкраданні рекреаційних зон.

Судові справи проти Федорука, який у 2017 році отримав підозри за зловживання владою та службовим становищем, що завдали збитків державі в особливо великих розмірах, тривають кілька років і засідання постійно переносять. 

Обраний міським головою Бучі як самовисуванець 2015 року. Набрав більше 61% голосів. На цих виборах підтримував політчину партію Карплюка “Нові обличчя”, обранці якої в подальшому допомогли сформувати підконтрольну більшість в раді.

У 2014 році Федорук іде в народні депутати, як самовисуванець. Примітно, що кандидат Федорук на сайті міськради підтримував дочасний розпуск парламенту, хоча сам підтримував дії Партії регіонів і після побиття студентів на Майдані заявив, що з партії виходити не збирається. Вибори він програв Михайлу Гаврилюку, якого висунув “Народний фронт”.

 anatolij fedoruk foto

У 2010 році Федорука обрали мером Бучі як кандидата від “Партії регіонів”, він найняв своїм заступником Володимира Карплюка, який програв вибори мера Ірпеня. Разом з останнім Федорук фактично заснував ТОВ "Будрегіонінвест", хоча офіційно дана організація була заснована дружинами політиків, і була причетною до будівельних афер.

У 2002-му році Бучанська рада на чолі з Федоруком ухвалила рішення про зміну цільового призначення лісових земель Бучі й передала їх під забудову. Це рішення згодом було оскаржене прокуратурою в судах всіх інстанцій та скасоване. Постановою Верховного Суду України було визначено, що рішення Бучанської ради від 2002-го року незаконне, оскільки лісові землі Бучі є власністю Кабінету міністрів України і лише кабмін міг ними розпоряджатися.

Вперше обраний Бучаським селищним головою 1998 року і в подальшому обирався знову в 2002 та 2007 роках.

Прочитано 5546 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту